دومین نشست اجرایی همایش در دانشگاه چمران

photo5800815171537577983

همایش زن در تاریخ محلی خوزستان: دومین نشست اجرایی همایش در دانشگاه چمران
دومین نشست اجرایی همایش با حضور خانم دکتر ولوی دبیر کمیسیون زنان دانشگاه چمران و ندا رسولی، دبیر همایش، که به همراه فخرالسادات محتشمی پور از اعضای موسس انجمن به این استان سفر کرده بود، و نیز با شرکت تعدادی از پژوهشگران، روزنامه نگاران و فعالان حوزه زنان در دانشگاه چمران برگزار شد.
نحوه اطلاع رسانی و جلب مشارکت عمومی برای حضور در همایش، تهیه هدایای فرهنگی، به روز رسانی سایت و کمک به تهیه محتوای ویژه نامه همایش و نیز نحوه پذیرایی و میزبانی نیکو از میهمانان همایش، مجموعه موضوعاتی بود که در این جلسه مورد گفتگو قرار گرفت.
شرکت کنندگان در این جلسه به نمایندگان انجمن و دبیر همایش اطمینان دادند که با حضور پرشور شهروندان علاقمند استان خوزستان از اهواز و دیگر شهرستان ها و به ویژه دانشجویان، اساتید و فرهنگیان دستاوردهای پیش بینی شده سیاست گزاران این برنامه محقق خواهد شد.
لازم به ذکر است همایش زن در تاریخ محلی خوزستان سومین همایش در تاریخ محلی است که پس از گرگان و مرند و جلفا در اهواز برگزار می شود. هم چنین به دنبال برگزاری ۵ سمینار بین المللی تاریخ ایران و جهان اسلام، اولین همایش ملی زنان در تاریخ محلی ایران (منطقه جنوب) سال گذشته با همکاری سازمان اسناد و کتابخانه ملی در سالن همایش ساختمان گنجینه اسناد برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *