جلسه کمیته اجرایی همایش زن در تاریخ محلی خو زستان در استانداری اهواز

photo5800815171537577979
همایش- جلسه اجرایی همایش “زن در تاریخ محلی خوزستان” در استانداری اهواز
جلسه هیات اجرایی “همایش زن در تاریخ محلی خوزستان” با ریاست معاون سیاسی استاندار و با حضور مدیرکل اجتماعی، سرپرست اداره کل بانوان، دبیر کمیسیون بانوان دانشگاه چمران در استانداری خوزستان برگزار شد.
در این جلسه که نمایندگانی از ادارات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فرهنگ و ارشاد اسلامی، آموزش و پرورش، دانشگاه ها و … حضور داشتند، گزارش از اقدامات انجام شده برای برگزاری همایش توسط دبیر کمیسیون بانوان دانشگاه چمران و نیز مشاور استاندار در امور زنان ارائه شد و پس از آن هر یک از دستگاه ها قابلیت ها، ظرفیت ها و آمادگی خود را برای مشارکت در برنامه های همایش اعلام کردند.
هم چنین خانم ندا رسولی، دبیر اجرایی همایش، و فخرالسادات محتشمی پور،عضو کمیته اطلاع رسانی، ضمن معرفی انجمن و فعالیت های آن، اهداف، برنامه ها و روند علمی و اجرایی همایش را تشریح کرده مشارکت کنندگان در برگزاری آن را معرفی کردند.
در این همایش که روز ۷ اسفند با حضور خانم شهین دخت مولاوردی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دکتر احمدی پور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دانشگاه چمران اهواز برگزار خواهد شد،علاوه بر ارائه مقالات پذیرفته شده توسط داوران، در دو میزگرد تخصصی مطالعات تاریخی زنان استان خوزستان ونیز جایگاه سیاسی اجتماعی زنان در استان خوزستان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. گردشگری و بازدیدهای تاریخی و فرهنگی و برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و آثار بانوان استان از برنامه های جنبی این همایش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *